شکیبا باشید...

كلينيك پوست و مو

Picture10.jpg

معرفی بخش پوست و مو

در بخش پوست و مو کلینیک، انواع خدمات پوست و زیبایی از جمله: جوان سازی و از بین بردن ضایعات پوستی ، روشن سازی پوست، برداشت خال و لایه برداری پوست، از بین بردن تتو ها ، رفع موهای زائد و رنگدانه های پوستی توسط جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های لیزر ارائه می‌گردد.

شما را به معرفی تجهیزات و دستگاهای فوق پیشرفته ی این بخش دعوت میکنیم

دستگاه لیزر اسمارت اکساید دات (SMARTXIDE DOT)

پيامدهای طبیعی افزایش سن، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و هوای آلوده تخریب تدریجی ساختار و کارکردهای پوست است. دستگاه لیزر اسمارت اکساید دات  (SMARTXIDE DOT) زمینه را برای تولید لیزرهای CO2 هموار ساخته است. شرکت معتبر DEKA نیز با تلفیقی از دانش و فن‌آوری پیشرفته، راهکارهایی ابتکاری را در اختیار پزشکان گذاشته است که بتوانند با سهولت بیشتر به نتایج بهتری دست یابند.

با بهره گیری از تکنولوژی از Smart pluse دستگاه Smart Xide Dot کمپانی Deka ایتالیا میتوان با امینیت مناسب موارد زیر را به آسانی و در زمان کوتاهتر درمان کرد:

1-جوان سازی پوست

2-رفع چین و چروک

3-کلوژن سازی و باز سازی کلوژن های موجود

4-درمان منافذ باز پوست

5-درمان جای جوش و اسکار ها

6-برداشت خال و لایه برداری پوست

لیزر آرفرکشنال (RF):

فرایند کاری لیزر آرفرکشنال متفاوت با لیزر CO2 می باشد به گونه ای که به وسیله‌ی هندپیس های تهاجمی و غیر تهاجمی، قابلیت تنظیم توان 1 تا 120 وات، تعداد شات و همچنین عمق نفوذ 0.1 تا 4 میلی مترجهت کاربرد های زیبایی به کار میرود.

لازم به ذکر است، تخلیه انرژی در این دستگاه از طریق نوک سوزن (نیدل) انجام می‌شود که این موضوع باعث می‌گردد انرژی تنها در عمق مورد نظر وارد شود و اثرات التهاب و قرمزی کمتری را پس از انجام عمل شاهد باشیم. از طرف دیگر دقت 0.1 میلی‌متر و قابلیت استفاده تا عمق ۴ میلی‌متر میدهد بدین وسیله کلاژن سازی در عمق پوست انجام می‌شود که این موضوع به درمان استرچ مارک‌ها کمک شایانی میکند.

لیزر کیو سوئیچ:

 

در گذشته از روش‌هاي متعددي براي پاک کردن تاتو استفاده شده است، اما خطر باقي ماندن جاي زخم بر روي پوست و رضايت‌بخش نبودن نتايج حاصل از ين روش‌ها نيز هميشه وجود داشته است. با ابداع ليزرهاي کيو سوئيچ، عمل پاک کردن تاتو بسيار ساده‌تر و شانس موفقيت آن بيشتر شد. به طوري که امروزه اين فناوري به بهترين راهکار براي پاک کردن تمامي انواع تاتو (اعم از حرفه‌اي، غيرحرفه‌اي، آرايشي و ناشي از جراحت) تبديل شده است. علاوه بر آن، ليزر کيو سوئيچ به طور موفقيت ‌آميزي براي درمان لکه‌هاي پوستي خوش‌خيم (مانند لکه‌هاي پيري، کک و مک‌، خال‌هاي اوتا و خال‌هاي ايتو يا هوري) مورد استفاده قرار گرفته است.

لیزر الکساندریت:

دستگاهی ترکیبی که از قدرتمندترین منبع الکساندرایت (3 یا 5 هرتز یا توان 125 وات) و لیزر 70 واتی ان دی: یگ استفاده می‌کند. این دستگاه انتخابی ایده‌آل برای تمام کاربرانی است که تمایل به بهره‌گیری از حداکثر عملکرد لیزر الکساندرایت در از بین بردن موهای زائد و درمان موثر بیماری‌های عروقی با لیزر ان دی: یگ را دارند.

 

 

 

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published.
راه های ارتباطی


تلفن : 36510020-031

ایمیل : info@shohadaclinic.ir

آدرس : سپاهانشهر – بلوار شاهد – چهاراه قائم – ابتدای نظام
خبرنامه


برای اطلاع از آخرین اخبار در خبرنامه درمانگاه شهدا عضو شوید


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به درمانگاه شهدا میباشد.